Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тема: Роль і місце пісні в житті українців. Головні календарні обряди. Народна обрядова пісня, її різновиди (6 клас. Українська література) + Презентація

Мета: учні мають знати про виникнення народної обрядової поезії, її різновиди; вміти розповідати про головні календарні обряди українців; усвідомити магічну силу обрядових пісень для наших предків. Учні мають навчитися розрізняти і називати різновиди календарно-обрядових пісень, виразно і вдумливо читати їх, коментувати їхній зміст. Учитель має сформувати прагнення відроджувати і вивчати оригінальну творчість народу, виховувати повагу до прадавніх вірувань наших предків, гордості за свій талановитий народ.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання: музичний супровід до пісень-текстів, дидактичний матеріал (тестові завдання, картки); слайдова презентація.

Завантажити: Тема: Роль і місце пісні в житті українців. Головні календарні обряди. Народна обрядова пісня, її різновиди (6 клас. Українська література) + Презентація (Розмір: 755.2 KB, Завантажень: 759)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*