Конспекти уроків української мови 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Тема. Письмове приладдя. Правила сидіння за партою. Ознайомлення із зошитом для письма (1 клас. Навчання грамоти)

Мета: дати початкове поняття про предмети письмового приладдя; ознайомити із зошитом для письма, правилами сидіння за партою; вчити орієнтуватися на сторінці зошита; розвивати уяву, спостережливість, кмітливість, інтерес до навчання, дрібну моторику; формувати вміння аналізувати навчальний матеріал, працювати за зразком; учити ді­тей бути спостережливими, уважними, виробляти звичку до планування власних дій; вчити працювати спільно, формувати позитивне ставлення до навчання; виховувати бережливе ставлення до письмового приладдя; любов до школи.

Обладнання: аркуш паперу формату А4 із завданнями; корона; таблички з малюнками знака оклику, питання; малюнки про правильне та неправильне сидіння під час письма; чарівна скриня Бабака (картонна коробка, у якій лежать однакові ручки за кількістю учнів у класі, зошити-прописи), музичні уривки, магнітофон.

Завантажити: Тема. Письмове приладдя. Правила сидіння за партою. Ознайомлення із зошитом для письма (1 клас. Навчання грамоти) (Розмір: 19.9 KB, Завантажень: 1135)
Back to top button