Конспекти уроків музичного мистецтва 3 класУсі уроки музичного мистецтваФайли

Тема: Пісенність, танцювальність, маршовість в українській народній музиці і творах композиторів-класиків (3 клас. Музичне мистецтво)

Тема. Пісенність, танцювальність, маршовість в українській народній музиці і творах композиторів-класиків. Поняття про увертюру. Основні поняття і терміни: пісенність, танцювальність, маршовість, увертюра, танцюваль­на пісня, пісня-марш. Жорж Бізе, увертюра до опери «Кармен» — слу­хання. Музика і слова Анатолія Загрудного «Будем козаками» — повто­рення (с. 29—31).

Мета. Продовжувати вчити визначати пісню-танець та пісню-марш; переві­рити рівень знань, умінь та навичок з даної теми; розвивати музичні здібності учнів, почуття ритму, уяву, увагу, уміння відтворювати асоці­ації; виховувати любов до народних традицій, бажання їх переймати та примножувати.

Методично-дидактичне забезпечення уроку. Музичний інструмент (за наявності — фортепіано, баян, акордеон), музично-темброві інструменти, програвач СЭ, «Хрестоматія» та «Фонохрестоматія» з музики 3 клас.

Усі уроки музичного мистецтва на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Пісенність, танцювальність, маршовість в українській народній музиці і творах композиторів-класиків (3 клас. Музичне мистецтво) (Розмір: 127.8 KB, Завантажень: 667)
Back to top button