Конспекти уроків української мови 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Тема: Ознайомлення учнів зі складовою будовою слів. Поділ слів на склади. Робота з дитячою книжкою. Т. Коломієць «Наймиліше слово». (1 клас. Навчання грамоти)

Тема. Ознайомлення учнів зі складовою будовою слів. Поділ слів на склади. Робота з дитячою книжкою. Т. Коломієць «Наймиліше слово». Слухання і розповідь вірша. Інтонування речень

Мета: дати учням первинне уявлення про склад як артикуляційно-вимовну одиницю, ознайомити з поділом на склади слів без збігу приголосних; учити слухати вірш, добирати потрібну за змістом речення інтонацію для висловлювання; розвивати фонематичний слух, виразність дитячого мовлення; вчити висловлювати свої почуття любові до матері.

Обладнання: зошити в клітинку для графічного зображення звукових схем слів і моделей речень; комплект книжок Т. Коломієць «Наймиліше слово» на кожну парту (з навчального комплекту «Читаю сам» для 1 класу, рекомендованого Міністерством освіти і науки України (лист № 1/11-467 від 10.02.2003)).

Усі уроки української мови  на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Ознайомлення учнів зі складовою будовою слів. Поділ слів на склади. Робота з дитячою книжкою. Т. Коломієць «Наймиліше слово». (1 клас. Навчання грамоти) (Розмір: 17.0 KB, Завантажень: 1011)
Back to top button