Конспекти уроків образотворчого мистецтва 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Тема: Ознайомлення із спектральними кольорами та їхньою послідовністю (1 клас. Образотворче мистецтво)

Тема: Ознайомлення із спектральними кольорами та їхньою послідовністю. Розбіл та замутнення спектральних кольорів; відтінки кольорів (світло-зелений, темно-синій і т.п.). «Райдужні квіти».

Мета: ознайомлювати учнів з поняттям «колір як засіб виразності»; продовжувати ознайомлювати з акварельними і гуашевими фарбами; надавати початкові навички роботи з матеріалами; формувати у дітей уміння сприймати, розрізняти й аналізувати можливості різних видів фарб; розвивати дрібну моторику руки; виховувати естетичне сприйняття учнями навколишнього світу; забезпечувати доброзичливу атмосферу; стимулювати розвиток допитливості.

Обладнання: репродукції картин (Вінсент ван Гог «Соняшники», Катерина Білокур «Квіти за тином»); альбом для малювання; простий олівець; гумка; гуаш; пензлі № 4, 6; ємність для води; серветки для витирання рук і пензлів; палітра.

Усі уроки образотворчого мистецтво  на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Ознайомлення із спектральними кольорами та їхньою послідовністю (1 клас. Образотворче мистецтво) (Розмір: 14.4 KB, Завантажень: 642)
Back to top button