Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тема: Особливості перебігу реакцій йонного обміну (Хімія. 9 клас)

Мета: поглибити та закріпити знання про особливості та умови перебігу реакцій йонного обміну; продовжити розвивати навички складання рівнянь у молекулярному та йонному вигляді; розвивати вміння передбачати ймовірність перебігу реакцій у розчинах; розвивати самостійність, творчу активність, логічне мислення, уміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, робити висновки.

Очікувані результати: учні мають уміти складати йонні рівняння; учні мають уміти добирати вихідні речовини для здійснення відповідних реакцій; учні мають передбачати можливість протікання реакцій у розчинах; учні мають робити узагальнюючі висновки про умови, за яких реакції йонного обміну відбуваються до кінця.

Базові поняття та терміни: розчини, електроліти, неелектроліти, електролітична дисоціація, йони, катіони, аніони, сильні й слабкі електроліти, реакція обміну, йонні рівняння.

Тип уроку: урок закріплення знань.

Усі уроки хімії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Особливості перебігу реакцій йонного обміну (Хімія. 9 клас) (Розмір: 65.7 KB, Завантажень: 212)
  

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*