Конспекти уроків української літератури 6 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Тема: «Ой, у лузі червона калина похилилася» С. Чарнецького і Г. Труха – пісня, що стала народною (6 клас. Українська література)

Мета: ознайомити учнів з піснею на слова С.Чарнецького і Г.Труха «Ой, у лузі червона калина похилилася», з історією написання пісні – гімну Українських Січових Стрільців; розвивати навички виразного читання та аналізу ліричних творів, культуру зв’язного мовлення, логічне мислення, пам’ять, увагу; сприяти духовному розвиткові учнів, спонукати їх до вивчення історії української культури; виховувати любов до рідної землі, до української пісні, пошану до стрілецьких пісень, їхніх авторів, віру у щасливе майбутнє українського народу, поважне ставлення до національної історії.

Тип уроку: урок-уявна екскурсія.

Міжпредметні зв’язки: історія України, українознавство, музичне мистецтво.

Обладнання: комп’ютер, медіа-проектор або інтерактивний екран, плакати УПА, фото з «Криївки» та інший антураж, калинові гілочки і червоні ягідки на двосторонньому скотчі, плакат «Калинові очікування», стікери – червоні кружечки.

Випереджувальні завдання: підготувати відомості про організацію Українських Січових Стрільців, Українську Повстанську Армію, історію написанні і авторів пісні.

Завантажити: Тема: «Ой, у лузі червона калина похилилася» С. Чарнецького і Г. Труха – пісня, що стала народною (6 клас. Українська література) (Розмір: 39.2 KB, Завантажень: 1924)
Back to top button