Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тема: Класифікація вуглеводнів. Утворення ковалентних карбонкарбонових зв’язків у органічних сполуках. Види гібридизації електронних орбіталей атома Карбону (11 клас. Хімія)

Цілі уроку: формувати в учнів знання про походження ковалентного карбон-карбонового зв’язку в органічних сполуках та його значення в органічній хімії; ознайомити учнів з поняттям «гібридизація електронних орбіталей» в атомі Карбону, видами гібридизації; навчити розрізняти атоми Карбону в карбоновому ланцюзі за типами гібридизації й характеризувати можливості утворення ковалентних зв’язків гібридними орбіталями різних видів.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Форми роботи: фронтальна робота, навчальна лекція, розв’язання задач.

О бладнання: медіафільм про гібридизацію електронів у атомі Карбону, моделі молекул органічних речовин, схема класифікації вуглеводнів.

Завантажити: Тема: Класифікація вуглеводнів. Утворення ковалентних карбонкарбонових зв’язків у органічних сполуках. Види гібридизації електронних орбіталей атома Карбону (11 клас. Хімія) (Розмір: 108.5 KB, Завантажень: 250)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*