Конспекти уроків хімії 9 класУсі уроки хіміїФайли

Тема: Класифікація хімічних реакцій за різними ознаками (Хімія. 9 клас)

Мета:узагальнити й систематизувати знання учнів про хімічні реакції; розвивати вміння і навички визначення типів хімічних реакцій за рівняннями хімічних реакцій; формувати знання учнів про хімічні рівняння на прикладі класифікації рівнянь реакцій за тепловим ефектом, наявністю каталізатора, зміною ступенів окиснення атомів у процесі хімічної реакції; розвивати навички складання рівнянь хімічних реакцій; розвивати вміння порівнювати та робити висновки.

Очікувані результати: учні мають узагальнити знання про хімічну реакцію як процес перетворення одних речовин на інші; учні мають класифікувати хімічні реакції за різними ознаками; учні мають уміти складати рівняння хімічних реакцій та визначати їхній тип.

Базові поняття та терміни: хімічна реакція, реакції обміну, заміщення, розкладу та сполучення, окисно-відновні реакції, екзотермічні та ендотермічні реакції, оборотні та необоротні реакції.

Завантажити: Тема: Класифікація хімічних реакцій за різними ознаками (Хімія. 9 клас) (Розмір: 18.3 KB, Завантажень: 626)
Back to top button