Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тема: Художня культура Київської Русі: архітектурні споруди, монументальний живопис (мозаїки та фрески). Ікони Київської Русі за межами України. Мистецтво книжкової мініатюри. (10 клас. Художня культура)

МЕТА: ознайомити учнів із мистецтвом України найдавніших часів: періоду до Київської Русі та давньоруського періоду; розвивати інтерес учнів до культурної спадщини свого народу; виховувати почуття національної гордості, любові до Батьківщини, шанобливе ставлення до національних святинь.
ТИП УРОКУ:урок вивчення нового матеріалу.
ОБЛАДНАННЯ: ілюстрації, науково-популярна література, плакати.

Мистецтва покликані виражати почуття епохи, і тому кожному з них потрібна своя поезія.

…Вміти творити — це означає бути також мислителем своєї епохи, …бути на рівні передових ідей свого часу, бути виразником інтересів свого суспільства.
О. Довженко

Завантажити: Тема: Художня культура Київської Русі: архітектурні споруди, монументальний живопис (мозаїки та фрески). Ікони Київської Русі за межами України. Мистецтво книжкової мініатюри. (10 клас. Художня культура) (Розмір: 36.8 KB, Завантажень: 552)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*