Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тема: Хімічні властивості метану та його гомологів (Хімія. 9 клас)

Мета:  розглянути хімічні властивості та способи добування алканів; розвивати вміння складати рівняння хімічних реакцій, що відображають хімічні властивості та способи добування органічних речовин (алканів), уміння користуватися хімічними термінами; розвивати вміння аналізувати та робити висновки.

Очікувані результати: учні мають описувати хімічні властивості метану та його гомологів; учні мають уміти встановлювати залежність властивостей гомологів метану від їхнього складу та будови; учні мають складати рівняння реакцій, що характеризують хімічні властивості та способи добування алканів; учні мають уміти встановлювати причинно-наслідкові зв’язки.

Базові поняття та терміни:вуглеводні, гомологи метану, гомологічний ряд метану, хімічні властивості, реакція заміщення, реакція горіння, термічний розклад, добування алканів, застосування алканів.

Завантажити: Тема: Хімічні властивості метану та його гомологів (Хімія. 9 клас) (Розмір: 11.2 KB, Завантажень: 460)
  

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*