Конспекти уроків хімії 9 класУсі уроки хіміїФайли

Тема: Електролітична дисоціація кислот, основ, солей у водних розчинах (Хімія. 9 клас)

Мета: поглибити й розширити знання учнів про кислоти, основи і солі з погляду теорії електролітичної дисоціації; уточнити визначення кислот, основ і солей з погляду теорії електролітичної дисоціації; пояснити, що зумовлює найважливіші властивості кислот і лугів; формувати навички складання рівнянь дисоціації на прикладі розчинних кислот, основ, солей; розвивати вміння спостерігати, порівнювати та робити висновки.

Очікувані результати: учні мають розширити та поглибити знання про розчини, електролітичну дисоціацію, властивості основних класів неорганічних сполук; учні мають уміти складати рівняння електролітичної дисоціації розчинних кислот, основ і солей; учні мають дотримуватися правил безпечного поводження з кислотами та лугами.

Базові поняття та терміни:електроліти, неелектроліти, електролітична дисоціація, йони, катіони, аніони, гідроксид-іони, йони Гідрогену.

Тип уроку: комбінований.

Усі уроки хімії на сайті «Шкільне життя»

 

Завантажити: Тема: Електролітична дисоціація кислот, основ, солей у водних розчинах (Хімія. 9 клас) (Розмір: 48.4 KB, Завантажень: 931)
Back to top button