Здоров'я

Силові тренування знижують не тільки вагу, але і ризик інсульту на 20%

Силові тренування знижують не тільки вагу, але і ризик інсульту на 20%
Силові тренування знижують не тільки вагу, але і ризик інсульту на 20%
Користь фізичної активності відома всім від малого до великого. Але в літню спеку, коли піт котиться градом, тренування можуть здатися справжньою мукою. Однак продовжувати заняття все ж варто, стверджують вчені.

На думку експертів, тренування до сьомого поту допомагають зменшити ймовірність виникнення інсульту і позитивно позначаються на загальному стані здоров’я.

Автори роботи з’ясували, що неактивні люди більше ризикують постраждати від інсульту або мікроінсульту в порівнянні з тими, хто регулярно займається помірною або інтенсивною фізичною активністю чотири рази на тиждень. Люди, які відвідують тренування, будь то тренажерний зал, фітнес, танці або інші види спорту, знижують ризик виникнення інсульту на 20%.

У ході дослідження з’ясувалося, що серед чоловіків,які активно і регулярно займаються спортом, жертв «судинної катастрофи» було менше. Дослідники спостерігали за станом здоров’я 27000 американців протягом майже 6 років. Вони виявили, що регулярні заняття спортом допомагають знизити кров’яний тиск, нормалізують вагу і знижують рівень холестерину в крові.

Вчені жартують, що якби фізичні вправи можна було б перетворити на таблетки, то вони б були на вагу золота і справлялися б з цілою низкою проблем.

Але, на жаль, до такого сучасна медицина і наука ще не дійшла, і фізичні навантаження змусять людину гарненько попітніти, перш ніж результат тренувань буде досягнутий. Тим не менш, позитивний вплив активного способу життя на організм людини очевидний – рух – це життя!