день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Сидяча робота провокує розвиток хвороби серця

Якщо чоловік довгий час сидить, то у нього підвищується ризик серцевої недостатності, навіть незважаючи на наявність регулярних тренувань в щотижневому розкладі, пише Health India .

Коментує дослідник Дебора Ром Янг: “Щоб проаналізувати виявлену зв’язку, ми простежили за групою з 84170 чоловіків 45-69 років без серцевої недостатності. Оцінювався рівень фізичної активності, показники використання енергії і кількість годин, що витрачаються на сидячі заняття”.

Приблизно через 8 років з’ясувалося: чоловіки з низькими показниками фізичної активності на 52% мали вищий ризик серцевої недостатності, ніж чоловіки з високими показниками фізичної активності, навіть коли в облік взяли кількість годин, проведених на стільці або дивані.

Чоловіки, які сиділи по 5 годин, з серцевою недостатністю могли зіткнутися на 34% частіше за тих, хто сидів в день не більше 2 годин. І тренування тут не рятували. Ризик підскакував більш ніж в 2 рази у чоловіків, що сиділи мінімум 5 годин і мало що тренувалися. Щоб скоротити ризик серцевої недостатності, слід витрачати, щонайменше, 150 хвилин на тиждень на аеробні навантаження середньої інтенсивності.