Конспекти уроків образотворчого мистецтва 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Створення засобами кольору певного за характером виразного образу (1 клас. Образотворче мистецтво)

Тема: Створення засобами кольору певного за характером виразного образу.

Елементарні поняття про гармонію споріднених кольорів (наприклад, блакитний – синій – фіолетовий, світло-зелений – зелений – темно-зелений тощо). «Природа прокидається».

Мета: навчати передавати настрій за допомогою кольору та його відтінків; узагальнювати форму; формувати прийоми роботи з ножицями; надавати початкове уявлення про виражальні можливості кольору та його роль у створенні художнього образу; продовжувати формувати в дітей уміння працювати у команді, аналізувати, порівнювати, узагальнювати; розвивати творчу уяву, спостережливість, акуратність, увагу; виховувати почуття прекрасного; збуджувати в учнів інтерес до творчої діяльності в умовах практичної роботи.

Обладнання: репродукції картин відомих художників; навчальні роботи з методичного фонду; аудіозаписи (А. Вівальді «Цикл «Пори року. Весна», П. Чайковський «Цикл «Пори року. Березень. Квітень»); матеріали для демонстрації послідовності й техніки виконання роботи; матеріали та інструменти: кольоровий папір; простий олівець; ножиці; клей ПВА; пензель для клею; ємність для води; серветки для витирання рук і пензлів.

Завантажити: Створення засобами кольору певного за характером виразного образу (1 клас. Образотворче мистецтво) (Розмір: 14.9 KB, Завантажень: 674)
Back to top button