день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

«Срібна доба» російської поезії, розмаїття літературних напрямів, течій та шкіл у поезії (11 клас. Зарубіжна література)

ТЕМА:  «Срібна доба» російської поезії, розмаїття літера­турних напрямів, течій та шкіл у поезії. Трагічні долі митців цієї доби. Життєвий і творчий шлях російського поета Олександра Блока. Символізм його поезій

МЕТА: ознайомити учнів із провідними модерністськими, авангардистськими напрямами й течіями «срібної доби», їх представниками, із творчістю О. Блока; розвивати навички виділення головних рис, осо­бливостей різних літературних напрямів у творчості письменників; аналізу поетичних творів, висловлення своїх думок і вражень; виховувати любов до поезії, естетичні смаки.

ОБЛАДНАННЯ: опорно-логічні схеми, таблиці, портрети письмен­ників, видання творів, ілюстративні матеріали до характеристики доби, біографії Блока.

Усі уроки зарубіжної літератури на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: «Срібна доба» російської поезії, розмаїття літературних напрямів, течій та шкіл у поезії (11 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 28.2 KB, Завантажень: 547)