день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Спортивний малюк

Спортивний малюк

Спортивний малюк

Ви хочете, щоб ваша дитина була завжди здорова? Щоб вона виросла міцною і активною? Тоді саме час долучити її до занять спортом. Який вид спорту вибрати? Який з них найбільш доступний і менш травматичний?

Активні види спорту

Для початку вивчіть всі сильні і слабкі сторони свого малюка, згадайте, наскільки він активний під час прогулянки, чи любить він довго бігати або ж йому до душі гімнастична драбина. Проаналізуй, які ігри йому найбільше подобаються, як частіше він грає – сам або з товаришами.

Якщо малюк любить саме активні колективні ігри – йому підійдуть футбол або волейбол або інші командні види спорту для дітей. Якщо ж у крихти просто багато енергії – походіть з ним на заняття легкою атлетикою. Також дітям з різкими рухами підійдуть танці: хіп-хоп, рок-н-рол, брейк-данс.

Дитині зі слабкою концентрацією уваги педіатри радять займатися тенісом.

Якщо ж дитина ну просто дуже емоційна – сходіть з дитиною в басейн. Плавання, пірнання – добре впливають на нервову систему.

Домашні види спорту

Починати заняття спортом можна і вдома. Нехай для малюка стане традицією ранкова гімнастика разом з мамою і татом. Проводьте разом спортивні п’ятихвилинки протягом дня. Нехай позитивний приклад покаже і старше покоління – бабусі й дідусі.

Спорт з урахуванням темпераменту

До речі, підбирати вид спорту для дитини найкраще з урахуванням її темпераменту. Нагадаємо, їх існує 4 основних типи: сангвінік, флегматик, холерик, меланхолік.
Спорт для активного сангвініка

Він постійно в русі, швидкий і активний. Сангвініки зазвичай досить сильно тягнуться до спорту. Причому можуть освоїти практично будь-який його вид. Але найчастіше сангвініки віддають перевагу тим спортивними заняттями, де можна проявити свою індивідуальність та якості лідера. Сангвініку підходять біг з перешкодами, карате та інші види боротьби, шахи. Люблять сангвініки і командні ігри: футбол, волейбол, хокей.
Спорт для енергійного холерика

Це не менш активна дитина, ніж сангвінік. Він завжди діє енергійно. Його рухи стрімкі і різкі. Переживання – яскраві, сильні, імпульсивні. Він – різкий і запальний. Настрій холерика може часто змінюватися. Холерик любить спорт і змагання. Він хороший і азартний уболівальник. В основному його залучають у командні і рухливі види спорту.

Холерикові подобається бути капітаном команди. Але часто він вибирає досить агресивні види спорту, такі як боротьба. Так відбувається емоційна розрядка у холериків.
Спорт для завзятої флегматика

Флегматик часто повільний у всьому, навіть у спорті. Але він – завзятий трудівник. Малюк-флегматик любить інтелектуальні види спорту. Тобто ті, в яких треба добре продумувати кожен хід. Таким дітям підходить біг на довгі дистанції, лижі, ковзани, йога, дихальні вправи.
Спорт для мислителя-меланхоліка

Такий малюк не дуже активний. Він тихий і спокійний, часто невпевнений у собі, боїться труднощів і досить таки замкнутий. Такий малюк частіше глядач, ніж учасник змагань. Добре підходять меланхолікам спортивні танці і фігурне катання. Це – хороша можливість вільно висловлювати почуття. Але для таких дітей протипоказані футбол, теніс, фехтування та ін..

Отже, який вид спорту вибрати для свого малюка – вирішувати Вам! Головне, що будь-який вид спорту – це гарантія міцного здоров’я. Крім того, спорт також формує малюка як особистість, позбавляє від комплексів і вчить жити в команді!