ГоловнеПерерва

Школи і вузи в Одесі закриють з 23 вересня: дистанційного навчання не буде

В Одесі школи і вузи, які не виконали вимоги щодо вакцинації, будуть закриті з 23 вересня

Про це попередив голова Департаменту освіти Одеської облдержадміністрації Олександр Лончак.

Чиновник зазначив, що питання переходу на онлайн навчання навіть не розглядається.

Це означає, що “жовтій зоні”, яка почне діяти з четверга 23 вересня, працювати в звичайному режимі зможуть лише ті школи, дитячі садки, в яких вакциновано не менше 80% педагогів.

За даними Лончака, в Одесі та області продовжать працювати лише 198 шкіл. Решта, в тому числі всі вузи Одеси, повністю закриваються. Це означає, що вчителі та викладачі не ходитимуть на роботу, а школярі та студенти — на навчання. Дистанційки не буде.

Нагадаємо, що з 00 год 00 хв 23 вересня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України. У зв’язку з цим у закладах освіти запроваджуються карантинні обмеження, які визначені постановою Уряду №1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами).

При «жовтому» рівні епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти дозволено за умови наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з документів:

  • жовтого COVID-сертифіката, який підтверджує щеплення однією дозою дводозної вакцини (генерується через портал «Дія»);
  • зеленого COVID-сертифіката, який підтверджує повний курс однодозної чи дводозної вакцини (генерується через портал «Дія»);
  • міжнародного свідоцтва про вакцинацію (видається сімейним лікарем після отримання повного курсу щеплення від COVID-19);
  • довідки 063 (видається сімейним лікарем після щеплення однією дозою дводозної вакцини);
  • COVID-сертифіката про одужання особи від зазначеної хвороби (сертифікати генеруватимуться після настання відповідної технічної можливості).
Back to top button