БатькамГоловне

Шкільний шопінг: заощадити можна на опті і пошитті форми під замовлення

“Сегодня” з’ясувала, скільки в цьому році доведеться викласти за шкільну форму та канцтовари

Не за горами 1 вересня, і багато батьків вже почали шкільні збори. “Сегодня” з’ясувала, скільки в цьому році доведеться викласти за шкільну форму та канцтовари (див. інфографіку).

Ціни на шкільний гардероб кусаються, хоча можна знайти і бюджетні варіанти. Так, вартість костюма-двійки стартує від 500 грн і доходить до 2000 грн. “Ми замовляли пошив форми прямо на фабриці, це виявилося найдешевшим варіантом. Для другокласника нам відшили чудові речі всього за 530 грн, – розповідає мешканка Дніпра Тетяна Лутіцкая. – Сорочки теж плануємо шити на замовлення, так це обійдеться в 250-270 грн, а в магазинах якісні сорочки з натурального матеріалу стартують від 400 грн”.

Шкільний базар-Шкільне життя

Найбільше жінка нарікає на те, що подорожчало взуття, але знову ж таки бачить вихід в тому, щоб купувати українське. До слова, китайське взуття на “Слов’янці” або “Озерці” коштує від 400 грн. Але це шкірозамінник, якого навряд чи вистачить на сезон. Українські ж туфлі з натуральної шкіри можна придбати від 600 грн, а ось ціни на імпортні доходять до 2500 грн.

Приблизно така ж ситуація і зі спортивною формою, яка коштує до 1200 грн. “Зараз відшиті на місцевій фабриці костюми коштують дешевше китайських, – розповідає продавець на “Слов’янці” Анна Гаптянова. – Так, у нас були хороші костюми по 500 грн, кеди по 300 грн. А ось Туреччина дорога: якісний костюм обійдеться гривень у 800″.

Що стосується рюкзаків, то його вартість безпосередньо залежить від дизайну. Так, за зображення улюблених героїв з мультфільму батькам доведеться викласти на 200-300 грн більше. В цілому ж хороший рюкзак можна купити і за 400 грн, але портфелі, наприклад, з диснеївськими героями будуть коштувати в районі 1500 грн.

Найдоступнішими в списку витрат виявилися канцтовари – закупити весь комплект на першу чверть можна за 300 грн. “Ми купуємо все оптом з іншими батьками, це дозволяє заощадити близько 200 гривень”, – ділиться досвідом Лутицька. Батьки планують вкластися у 2000 грн, відзначаючи, що в минулому році витратили на 300 грн менше.

Back to top button