ГоловнеПерерва

Шкарлет: в школу ми підемо в повноформатному режимі

Цієї осені, на початку нового навчального року українські школярі підуть до школи, як і до пандемії коронавірусу, у повноформатному режимі.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет.

“Сovid-19 вже не такий, яким був на початку. Розвиваються нові штами, які більш активні, більш агресивні. Але на початку навчального року ми розглядаємо ситуацію, коли ще тепло, коли ще немає супутніх сезонних захворювань, що в школу ми підемо в повноформатному режимі, – розповів Шкарлет.

Міністр також поділився даними щодо кількості вакцинованих проти коронавірусу вчителів. Оскільки раніше у міністерстві повідомили, що українські школи зможуть працювати у червоній, помаранчевій та жовтій зонах карантину, лише за умови, що 80% персоналу навчальних закладів буде вакциновано проти COVID-19.

“Якщо брати в середньому “по палаті”, то це приблизно до 35%… Але область від області відрізняється надто критично. Наприклад, Київська область – це 90%, Житомирська, Львівська область – понад 55% вакцинованих. Але ці цифри на 15-е число кожного місяця. Станом на 15 серпня зріз ми ще не робили. Але Волинська область менш як 10% (вакцинованих проти COVID-19 – прим.ред)”, – повідомив очільник міністерства.

Між тим, через стрімке поширення нового штабу коронавірусу “Дельта”, майбутній навчальний рік справжнім викликом для сфери шкільної освіти в цілому. В Україні натепер понад чотири мільйони дітей, які навчаються в закладах загальної середньої освіти й понад мільйон дошкільнят.

Нагадаємо, що адаптивний карантин планують продовжити ще на два місяці.

Back to top button