ГоловнеПозаурочна робота з історії та правознавстваУсі уроки історіїФайли

Щодо заходів  до Дня пам’яті жертв голодоморів + Презентація

Щодо заходів  до Дня пам’яті
жертв голодоморів

Щороку у четверту суботу листопада Україна на державному рівні вшановує пам’ять загиблих від Голодомору – геноциду Українського народу.

На виконання Закону України “Про Голодомор 1932–1933 років в Україні” №376-V 26 листопада 2016 року в країні відбудуться традиційні жалобні заходи.

З метою гідного вшанування загиблих від геноциду Українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, рекомендуємо провести 25  листопада поточного року в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах Уроки пам’яті, виховні години, культурно-просвітницькі та мистецькі заходи, залучити дітей і молодь до скорботних заходів 26 листопада 2016 року, зокрема загальнонаціональної хвилини мовчання о 16.00 та акції “Запали свічку”.

Український інститут національної пам’яті підготував візуальні матеріали до вшанування у навчальних закладах загиблих від Голодомору 1932–1933 років, які можуть бути використані також на уроках історії України в 10 класі під час вивчення теми “Встановлення й утвердження радянського тоталітарного режиму (1921–1939 роки)”.

Просимо заходи, що будуть проводитися в навчальних закладах, активно висвітлювати на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою. Звітування та зворотного інформування ця робота не потребує.

При цьому надсилаємо методичні рекомендації, розроблені Українським інститутом національної пам’яті.

Back to top button