Адміністрації школиГоловнеУчительськаФайли

Щодо проведення першого уроку в закладах загальної середньої освіти

Лист Міністерства освіти і науки України від 27.08.2020 №1/9-483 «Щодо проведення першого уроку в закладах загальної середньої освіти»

Управління (департаменти) освіти і науки обласних,
Київської міської державних адміністрацій
Інститути   післядипломної
педагогічної освіти

Щодо проведення першого уроку в
закладах загальної середньої освіти

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.08.2020 №35447/0/1-29 за результатами зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, проведеної 20 серпня 2020 року, Міністерство освіти і науки рекомендує організувати 1 вересня 2020 року проведення Першого уроку, спрямованого на формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-19, на тему «Культура здорового способу життя у нових обставинах».

Рекомендуємо скористатись інформаційними матеріалами та планом інтерактивного уроку з питань запобігання коронавірусної інфекції СOVID-19.

Урок розроблено ГС «Освіторія» в рамках кампанії «Школо, ми готові», яку реалізує Представництво ЮНІСЕФ в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України. Завантажити план, презентацію та матеріали для інтерактивного уроку можна за посиланням: mon-covidl9.info/schools.

Заступник Міністра   Світлана ДАНИЛЕНКО

Back to top button