Щоб викладати у школі, тепер не обов’язково бути вчителем

9 лютого в Україні стартувала програма “Навчай для України”, в рамках першого етапу якої 40 відібраних фахівців різних напрямків після спеціального навчання викладатимуть у 5-11 класах шкіл, які найбільше цього потребують, протягом 2 років. Про це повідомила “Українська правда. Життя” .

Оскільки участь у програмі передбачає переїзд до місця розташування школи, учасники отримуватимуть, крім зарплати вчителя, додаткову стипендію, а також матимуть постійну підтримку менторів.

Спочатку проект реалізуватиметься в трьох областях – Київській, Харківській та Львівській, приблизно по 13 учасників на регіон.
Ініціатор програми – громадська організація “Навчай для України”, яка співпрацює з міжнародною мережею “Teach For All”, а також підписала меморандум про співпрацю з Міністерством освіти та науки.

Отож, тепер, відповідно до названої програми, щоб викладати у школі, тепер не обов’язково бути вчителем. Достатньо мати вищу освіту, глибокі знання з якогось шкільного предмету, лідерські якості та багато натхнення.

Один коментар

  1. Вчитель

    А давайте такой эксперимент и в медицину внедрим))))

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*