ГоловнеОсвіта і право

Щоб викладати у школі, тепер не обов’язково бути вчителем

9 лютого в Україні стартувала програма “Навчай для України”, в рамках першого етапу якої 40 відібраних фахівців різних напрямків після спеціального навчання викладатимуть у 5-11 класах шкіл, які найбільше цього потребують, протягом 2 років. Про це повідомила “Українська правда. Життя” .

Оскільки участь у програмі передбачає переїзд до місця розташування школи, учасники отримуватимуть, крім зарплати вчителя, додаткову стипендію, а також матимуть постійну підтримку менторів.

Спочатку проект реалізуватиметься в трьох областях – Київській, Харківській та Львівській, приблизно по 13 учасників на регіон.
Ініціатор програми – громадська організація “Навчай для України”, яка співпрацює з міжнародною мережею “Teach For All”, а також підписала меморандум про співпрацю з Міністерством освіти та науки.

Отож, тепер, відповідно до названої програми, щоб викладати у школі, тепер не обов’язково бути вчителем. Достатньо мати вищу освіту, глибокі знання з якогось шкільного предмету, лідерські якості та багато натхнення.

  
Теґи

Коментарів: 4

  1. Одна справа самому знати і вміти, а зовсім інша- вчити когось. Грамотний знавець не означає грамотний вчитель

    1. А, якщо людина токар найвищого розряду, то вона що, не може викладати трудове навчання, чи якщо людина спортсмен яка все життя посвятила спорту фізичну культуру ? Як на мене то правильна ініціатива. Дитина буде дивитися на цю людину і буде брати примір. В мене дядько токар найвищого розряду і керівник цеху на фабриці і я на сто відсотків впевнений що він би набагато краще справився на цій посаді викладача трудового навчання ніж будь який інший. То хороша ініціатива і правильний законопроект.

      1. Так, проект дуже цікавий! А для чого тоді необхідно вчити було і знати методику, педагогіку, психологію, педагогічні технології? Думаю, що наша школа далеко піде у своєму розвитку… Так був час коли до вчительства пішли люди які гарно володіли предметами такими як технології навчання, але у программі є ще багато питань якими людина не володіє, а у програмі такі теми є!? Життя покаже…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close

Виявлено Adblock

Будь ласка, вимкніть Adblock, підтримайте нас