ГоловнеПерерва

Сергій Бабак: Школи, у яких будуть розміщуватись виборчі дільниці, готові до проведення безпечних місцевих виборів

Школи, у яких будуть розміщуватись виборчі дільниці, готові до проведення безпечних місцевих виборів, механізми були відпрацьовані під час проведення ЗНО. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив голова комітету ВР з питань освіти і науки Сергій Бабак.

“Що стосується шкіл. Я не бачу в цьому проблеми. По-перше, школи зараз працюють, в більшості. Звісно, в червоних зонах є карантинні обмеження, але. Ми провели Зовнішнє незалежне оцінювання, де одночасно взяли участь в ньому 270 тис. дітей. Які знаходились декілька годин в школі постійно. І нічого страшного, і спалаху після цього не сталося. Школи готові, механізм відпрацьований, протоколи безпеки вже відпрацьовані, якщо можна так сказати, на ЗНО”, – сказав Сергій Бабак.

Він зазначив, що у школах на виборчих дільницях заходять в три приміщення – хол, коридор і спортзал і вихід.

“Я не бачу в цьому проблему. Елементарні заходи безпеки і вибори відбудуться безпечно. Я не бачу в цьому проблеми, тому я не бачу жодної підстави для того, щоб їх переносити, насправді. Ну, окрім надзвичайного стану по всій країні, або військового стану, але я сподіваюсь, що цього в нас не буде”, – додав Сергій Бабак.

Читайте також: Сергій Бабак: Це перебільшення, що в школах немає антисептиків

Back to top button