ГоловнеПосібники-Книги

Розпочалось відправлення підручників 4-х класів НУШ до обласних управлінь освіти

За інформацією Інститут модернізації змісту освіти МОН, розпочато доставлення підручників для 4-х класів Нової української школи до книжкових баз органів управління освітою обласних, Київської міської державних адміністрацій.

Наразі ІМЗО працює над удосконаленням системи створення та доставлення шкільних підручників. Вчасне надходження до закладів освіти нових підручників також залежатиме і від злагодженої роботи місцевих органів управління освітою. Тому заради майбутнього учнів необхідно об’єднати сили та можливості.

Зазначимо, цьогоріч кошти Державного бюджету передбачені на видання підручників для 4-х класів НУШ, 8-х класів закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників. Організацію своєчасного видання підручників та їх доставлення забезпечує державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

Нині завершується видання підручників для 8-х класів закладів загальної середньої освіти. До 20 липня поточного року надруковані наклади будуть надані перевізникові.

Згідно з Порядком забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників доставлення й отримання закладами освіти підручників та посібників у межах адміністративно-територіальних одиниць організовують відповідні місцеві держадміністрації за рахунок коштів місцевих бюджетів протягом 15 календарних днів з дня надходження підручників та посібників.

Читайте також: Нещеплених працівників освіти не можна допускати до роботи – головний санітарний лікар

Back to top button