Конспекти уроків географії 8 класУсі уроки географіїФайли

Регіональні відмінності клімату. Практична робота №6 «Встановлення особливостей клімату різних регіонів України за аналізом карт та кліматичних діаграм» (8 клас. Географія)

Регіональні відмінності клімату. Практична робота №6 «Встановлення особливостей клімату різних регіонів України за аналізом карт та кліматичних діаграм».

 Мета уроку:

навчальна: сформувати знання учнів про регіональні відмінності клімату в межах України; актуалізувати та вдосконалити практичні уміння та навички роботи з кліматичною картою та кліматичними діаграмами; формувати уміння самостійно встановлювати особливості клімату різних регіонів України;

розвивальна: удосконалювати уміння діяти за заданим алгоритмом, працювати в групах, розподіляти обов’язки та час; розвивати уміння визначати послідовність виконання операцій і дій, що ведуть до шуканого результату;

виховна: розвивати самостійність, критичне ставлення до результатів власної діяльності; виховувати комунікативність, уміння відстоювати власну точку зору, поважати думку інших.

Обладнання: підручник, фізична карта України, кліматична карта України, атлас, аркуші із завданнями практичної роботи.

Тип уроку: комбінований.

Очікувані результати: учні зможуть: характеризувати річний розподіл кліматичних показників у межах України; порівнювати особливості зволоження в різних частинах України, кліматичні умови своєї місцевості з іншими регіонами.

Конспекти уроків географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Регіональні відмінності клімату. Практична робота №6 «Встановлення особливостей клімату Різних регіонів України за аналізом карт та кліматичних діаграм» (8 клас. Географія) (Розмір: 23.0 KB, Завантажень: 2626)
Back to top button