Конспекти уроків української мови 1 класУсі уроки початкова школа

Письмо великої букви В («ве») у поєднанні з іншими буквами. Розвиток зв’язного мовлення. Складання розповіді за малюнком (1 клас. Навчання грамоти)

Тема. Письмо великої букви В («ве») у поєднанні з іншими буквами. Розвиток зв’язного мовлення. Складання розповіді за малюнком

Мета: вчити учнів писати велику букву В (ве), буквосполучення та склади з нею; закріплювати вміння учнів писати малу букву в і поєднувати її у словах з іншими буквами, списувати з друкованого шрифту, складати розповідь за малюнком; повторити вживання великої букви; розвивати в дітей зв’язне мовлення, фонематичний слух, спостережливість, дрібну моторику; виховувати охайність, старанність, любов та бережливе ставлення до природи.

Обладнання: фішки для звукового аналізу, предметні малюнки (ворона, виноград, вареник, вулик, вінок), загадки, малюнок для розвитку зв’язного мовлення «На лісовій галявині», зо­шити із навчання грамоти, плакат «Правильно сиди під час письма», малюнки до загадок, картки з друкованими та рукописними буквами.

Усі конспекти уроків навчання грамоти на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Письмо великої букви В («ве») у поєднанні з іншими буквами. Розвиток зв’язного мовлення. Складання розповіді за малюнком (1 клас. Навчання грамоти) (Розмір: 15.6 KB, Завантажень: 454)
  
Back to top button