день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Письмо рядкової букви и. Розвиток зв’язного мовлення. Формування поняття про мовлення як засіб упливу на поведінку людей (1 клас. Навчання грамоти)

Тема. Письмо рядкової букви и. Розвиток зв’язного мовлення. Формування поняття про мовлення як засіб упливу на поведінку людей

Мета: вчити учнів писати рядкову букву и, з’єднувати її з вивченими буквами; закріплюва­ти вміння розрізняти рукописні й друковані літери; вдосконалювати навички звуко-складового аналізу слів; вчити правильно спілкуватися з ровесниками, дорослими; розвивати увагу, логічне мислення, мовлення учнів; виховувати у дітей старанність, охайність, бажання робити добрі справи.

Обладнання: малюнок сови, предметні малюнки, каса букв, картки з друкованою й рукописною літерою и, зошит, схеми слів, кросворд; посібник (Македонова Л. А., Мачнева О. М. Навчання каліграфічного письма. 73 алгоритми написання українських літер та графічних знаків: Посібник для учителів. — Херсон, 2005).

Завантажити: Письмо рядкової букви и. Розвиток зв’язного мовлення. Формування поняття про мовлення як засіб упливу на поведінку людей (1 клас. Навчання грамоти) (Розмір: 17.7 KB, Завантажень: 221)