Конспекти уроків географії 7 класУсі уроки географіїФайли

Природні зони Африки (урок-подорож) (7 клас. Географія. Нова програма)

 

Мета: закріпити знання учнів з теми «Природні зони Африки»; перевірити, як учні можуть орієнтуватися у великій кількості інформації, виділяти головне, чітко формулювати свої відповіді, робити висновки, працювати у групах.

Тип уроку: урок застосування та перевірки знань.

Обладнання: карта «Географічні пояси і природні зони»; малюнки природних зон; малюнки рослин і тварин Африки; написи температури, назв ґрунтів, кількості опадів, окремих явищ у природних зонах; контур-трафарет Африки; жетони.

Примітка. Перед вивченням теми «Природні зони Африки» повідомити про проведення уроку-ярмарку; звернути увагу учнів на типовий план характеристики природної зони; дати завдання підготували цікаві розповіді про окремих тварин і рослин Африки, людей, які проживають на цій території.

Клас поділити на три групи. Вони виконуватимуть роль купців з трьох природних зон Африки. Товар (написи, малюнки) одержує той, хто дав найточнішу, найповнішу відповідь, інші, які відповідали правильно, але відповіді були неповними, одержують жетони. У кінці уроку підраховуються жетони в кожній команді. Команда, яка «купила» найбільшу кількість товарів, отримує найвищу оцінку. Потрібно оцінити й тих, хто одержував жетони.

Усі конспекти уроків географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Природні зони Африки (урок-подорож) (7 клас. Географія. Нова програма) (Розмір: 22.8 KB, Завантажень: 801)
Back to top button