день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Прожити більше 70 років допомагає Середземноморська дієта

Жінки середніх років, які дотримуються Середземноморської дієти, живуть довше і мають менше проблем зі здоров’ям, передає The Daily Mail . У дану дієту входять у великих кількостях фрукти, овочі, риба, цільнозернові продукти, бобові.

При цьому, відповідно до підходу, чорне м’ясо і оброблені м’ясні продукти майже не споживаються, як і алкоголь. А мононенасичені жири надходять у великій кількості з оливкової олії. Про насичені жири краще забути зовсім.

Сесілія Саміері з Університету Бордо підкреслює: якісне харчування в середині життя критично важливо з точки зору довголіття і відсутності хронічних недуг. Якщо дотримуватися Середземноморської дієти, то є ймовірність потрапити до групи “старіючих без проблем”.

Наприклад, до цієї групи потрапили лише 11% осіб із понад 10000 досліджених жінок 50-60 років. Це говорить про неправильність підході більшості жінок до раціону. У цілому жінки, що харчувалися правильно, на 40% частіше переступали позначку в 70 років. На чоловіків дієта повинна справити аналогічний ефект, каже експерт.