ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Пробне ЗНО-2022: вже зареєструвалися 42 957 осіб

До 22 січня триває реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Для того щоб знизити рівень тривоги з приводу процедури ЗНО, варто пройти пробне ЗНО. Такий досвід допоможе ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися під час основної сесії саме на виконанні тестових завдань.

За даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, станом на 17 січня 2022 року процес реєстрації завершили (здійснили оплату послуг із проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання) 42 957 осіб, які замовили  67 005 тестувань.

Уже традиційно найбільше обрано тестувань з української мови і літератури, математики, англійської мови.

Для успішної реєстрації на пробне ЗНО потрібно заповнити  реєстраційну форму на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО,  за 5‒7 днів перевірити факт зарахування коштів  в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО.

Нагадуємо, пробне ЗНО відбудеться 19 березня з української мови, української мови і літератури, 26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Читайте також: Путівник учасника ЗНО-2022

 

Back to top button