Батькам

Проблеми з поведінкою у дитини викликані недосипанням

Проблеми з поведінкою у дитини викликані недосипанням
Проблеми з поведінкою у дитини викликані недосипанням
Батьки повинні навчити дитину тому, як висипатися за ніч, впевнена психолог Таня Байрон. Вона також додає: підлітки постійно відчувають тиск через погані оцінки, поганих манер і неправильного харчування, пише The Daily Mail. Справжня ж причина проблем – брак сну.

Це справжня криза, що зачепила дітей і молодих людей. Тільки в Британії проблеми зі сном мають 2 мільйони чоловік із даної вікової групи. Серед маленьких дітей 65% не висипаються. В результаті у них може розвинутися гіперактивність та інші проблеми з поведінкою укупі з фізичними і психічними відхиленнями у розвитку.

Винні ж у всьому батьки, які дозволяють дітям пізно лягати, влаштовувати нічні перекуси і не встановлюють жорсткий режим сну. Погіршує ситуацію часте використання мобільних пристроїв, телефонів, планшетів.

Світло, що виходить від екранів, порушує роботу “внутрішнього годинника”, гальмуючи вивільнення “гормону сну” – мелатоніну. Байрон констатує: підлітки повинні спати по 9:00. Але багато хто насилу відвойовують собі 6:00.

Back to top button