день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Постійні стреси на роботі викликають генетичні зміни в імунній системі

Тривала робота з важким керівником і в напруженій атмосфері може викликати генетичні зміни в імунній системі і серцево-судинні захворювання.

Як повідомляє The Daily Mail, до такого висновку дійшли американські вчені з Університету Огайо, які досліджували зразки крові людей, які часто переживають стреси на роботі і порівнювали їх зі зразками мишей, яких тримали в стресовій атмосфері.

Як виявилося, нервова атмосфера викликає генетичні зміни в імунній системі, що призводить до появи запалених клітин. Вони починають боротися з хворобами, яких насправді немає.

Такі клітини вчені виявили як в крові піддослідних мишей, так і в людей, які постійно нервуються на роботі. Запалені клітини імунної системи часто впливають на серце, судини і печінку.

“Простіше кажучи, якщо ви довго працюєте з керівником, у якого складний характер, то це може серйозно вплинути на ваше самопочуття”, – каже доктор Джон Шерідан.