ГоловнеПерерва

Попри “червону” зону: міськрада Івано-Франківська вирішила відкрити школи

Івано-Франківська міська рада вирішила з 21 вересня забезпечити роботу початкових шкіл, а з 28 вересня – закладів загальної середньої освіти. Про це повідомляє  пресслужба міськради.

“Враховуючи багаточисленні звернення батьків дітей Івано-Франківської міської територіальної громади, Івано-Франківська міська рада вирішила: з 15 вересня 2020 року продовжити поетапне відкриття та забезпечити роботу закладів дошкільної освіти; з 21 вересня 2020 року забезпечити роботу початкових шкіл, в тому числі стуктурних підрозділів “Початкова школа” гімназій та ліцеїв (учні 1-4 класів); з 28 вересня 2020 року забезпечити роботу закладів загальної середньої освіти (гімназії та ліцеї (учні 5-9 та 10-12 класів) та позашкільної освіти”, – йдеться у рішенні міськради.

Рішення передбачає відповідальність за стан здоров’я учнів (вихованців) – покласти на батьків здобувачів освіти або осіб, що їх замінюють.

“Рекомендувати органам національної поліції утриматись від дій, щодо притягнення до відповідальності фізичних чи юридичних осіб, які діятимуть у відповідності до цього рішення”, – сказано у рішенні.

Читайте також:  Вступ-2021: У МОН розробили проєкт умов прийому до закладів вищої освіти

Back to top button