день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Поняття «оригамі» як виду художньої роботи з папером. «Журавлик» (1 клас. Образотворче мистецтво)

Тема: Поняття «оригамі» як виду художньої роботи з папером. «Журавлик»

Мета: ознайомлювати учнів із мистецтвом оригамі; поглиблювати знання про історію та технологію мистецтва оригамі; навчати узагальнювати, відкидати зайве, несуттєве; формувати в дітей уміння сприймати, розрізняти й аналізувати характерні особливості силуетних форм; розвивати просторове мислення, дрібну моторику руки; стимулювати розвиток допитливості; виховна: виховувати в учнів естетичне сприйняття навколишнього світу, інтерес до мистецтва оригамі.

Обладнання: навчальні плакати; навчальні роботи з методичного фонду; фотографії та силуетні зображення журавликів; вироби в техніці оригамі; схема складання журавлика; ТЗН, матеріали для демонстрації послідовності та техніки виконання роботи; матеріали та інструменти: білий та кольоровий папір (А4); кольоровий цупкий картон; простий олівець; фломастери; ємність для води; клей ПВА; пензель для клею; серветки для витирання рук і пензлів; палітра.

Завантажити: Поняття «оригамі» як виду художньої роботи з папером. «Журавлик» (1 клас. Образотворче мистецтво) (Розмір: 14.6 KB, Завантажень: 192)