Конспекти уроків образотворчого мистецтва 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Поняття «оригамі» як виду художньої роботи з папером. «Журавлик» (1 клас. Образотворче мистецтво)

Тема: Поняття «оригамі» як виду художньої роботи з папером. «Журавлик»

Мета: ознайомлювати учнів із мистецтвом оригамі; поглиблювати знання про історію та технологію мистецтва оригамі; навчати узагальнювати, відкидати зайве, несуттєве; формувати в дітей уміння сприймати, розрізняти й аналізувати характерні особливості силуетних форм; розвивати просторове мислення, дрібну моторику руки; стимулювати розвиток допитливості; виховна: виховувати в учнів естетичне сприйняття навколишнього світу, інтерес до мистецтва оригамі.

Обладнання: навчальні плакати; навчальні роботи з методичного фонду; фотографії та силуетні зображення журавликів; вироби в техніці оригамі; схема складання журавлика; ТЗН, матеріали для демонстрації послідовності та техніки виконання роботи; матеріали та інструменти: білий та кольоровий папір (А4); кольоровий цупкий картон; простий олівець; фломастери; ємність для води; клей ПВА; пензель для клею; серветки для витирання рук і пензлів; палітра.

Завантажити: Поняття «оригамі» як виду художньої роботи з папером. «Журавлик» (1 клас. Образотворче мистецтво) (Розмір: 14.6 KB, Завантажень: 562)
Back to top button