ГоловнеПерерва

Понад тисячу дітей постраждали внаслідок вторгнення рф в Україну

Уже понад тисячу дітей постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення рф в Україну, з них 349 загинули, повідомили в Офісі Генпрокурора.

“Станом на ранок 13 липня 2022 року більше тисячі дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 349 дітей загинуло та понад 652 отримали поранення різного ступеню тяжкості”, – йдеться у повідомленні.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 352, Харківській – 190, Київській – 116, Чернігівській – 68, Луганській – 61, Миколаївській – 53, Херсонській – 52, Запорізькій – 31.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Так, під час проведення аварійно-рятувальних робіт у місті Часів Яр Донецької області після обстрілів, які 9 липня були здійснені військовими рф, виявлено тіло 9-річного хлопчика.

12 липня в місті Сіверськ Донецької області внаслідок обстрілів поранено двоє хлопчиків 2 та 17 років. Дворічна дитина в тяжкому стані.

Читайте також: Президент відповів на петицію про заборону очного навчання

Back to top button