ГоловнеПерерва

Понад 500 закладів освіти Харківщини зазнали руйнувань внаслідок військової агресії рф

13 липня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у межах робочої поїздки відвідав заклади освіти міста Харків, зокрема й ті, що були пошкоджені внаслідок ракетних обстрілів рф.

«Боляче дивитися на прояви жорстокості російських окупантів. Учні зруйнованих шкіл були переможцями міжнародних олімпіад і турнірів, отримували стипендії Президента України та демонстрували високі результати. За спинами учнів завжди стояли надзвичайно професійні вчителі», – написав Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

Міністр зазначив, що навчальний рік завершився в умовах щоденних обстрілів і тимчасової окупації окремих районів області.

«Незважаючи на цинічну агресію рф, дев’ятикласники та одинадцятикласники отримали документи про освіту українського зразка. Всі діти атестовані. Це стало можливим завдяки спільній роботі керівників закладів освіти, педагогічних працівників, батьків здобувачів, учнів і влади на освітньому фронті», – наголосив Сергій Шкарлет.

Міністр відвідав також дитячі садочки, заклади фахової передвищої та вищої освіти Харківщини.

За його словами, обсяги збитків від руйнації інфраструктури та матеріально-технічної бази закладів освіти, які спричинила збройна агресія рф, становлять десятки мільярдів гривень.

«За 140 днів повномасштабного вторгнення ворог поцілив у понад 500 закладів освіти Харківщини. Це четверта частина пошкоджених або зруйнованих закладів освіти країни. Ми все відбудуємо, а Харків не втратить статус міста студентів. Учні обов’язково повернуться до навчання. В Україні пануватимуть злагода та мир», – зазначив Міністр.

Читайте також: Новий інструмент для визначення фейків – телеграм-бот «Перевірка»

Back to top button