Конспекти уроків музичного мистецтва 7 класУсі уроки музичного мистецтваФайли

Пісні рідного дому (7 клас. Музичне мистецтво. Нова програма)

Тема: Пісні рідного  дому

Мета: Ознайомити з поняттями «вокальна музична культура рідного  краю», «вокальні шедеври рідного краю», надати знання про творчість видатних композиторів та виконавців різних областей України.

Розвивати вміння учнів уважно слухати музику та аналізувати вокальні твори композиторів минулого  і  сучасності, розвивати вміння надавати характеристику засобам музичної виразності пісень.

Виховувати любов до вокальної культури рідного краю та повагу до творчості  видатних композиторів та виконавців.

Тип уроку: комбінований, урок поглиблення в тему

Обладнання: музичний інструмент, програвач, портрети  композиторів О.Білаш, П.Майбороди, А.Пашкевича, В.Івасюка, О.Злотника, портрети сучасних виконавців і композиторів пісень для сприймання.

Основні поняття для засвоєння: поняття «вокальна музична культура рідного краю»,  «вокальні шедеври рідного краю», творчість видатних виконавців і композиторів минулого і сучасності різних областей України.

Твори, що вивчаються на уроці:

  • Українська народна пісня «Через сад-виноград» у виконанні С.Крушельницької
  • Фрагменти творів (за вибором учителя): муз. Г.Татарченка, сл.. А. Демиденка. «Україночка» у виконанні О.Білозір; муз. М.Збарацького, сл.. Н.Галковської. «Я козачка твоя» у виконанні Р.Кириченко; муз. і сл. Л.Якима.  «Смерека» у виконанні  М.Гнатюка; муз. І.Білик, сл.. А.Матвійчука. «Країна» у виконанні І. Білик; муз. і сл.. О. Пономарьова. «З ранку до ночі» у вик. О. Пономарьова; муз. Р. Лижичко, сл..О. Ксенофонтова. «Знаю я» у вик. Руслани
  • «Музика рідного дому» (сл.. О.Вратарьова, муз. О.Злотника).

Усі конспекти уроків музичного мистецтва на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Пісні рідного дому (7 клас. Музичне мистецтво. Нова програма) (Розмір: 20.3 KB, Завантажень: 853)
Back to top button