Конспекти уроків музичного мистецтва 6 класУсі уроки музичного мистецтваФайли

Пісенний жанр. Народна пісня (6 клас. Музичне мистецтво)

Тема. Пісенний жанр. Народна пісня.

Мета. Ознайомити з жанром пісні, основними його різновидами, розглянути палітру української народної пісні, ознайомитися з різновидами українських народних пісень та особливостями будови, виконання, характерів народних пісень, ознайомити з постатями виконавців народних українських пісень Н. Матвієнко, тріо Мареничів.

Розвивати вміння учнів слухати музику та давати характеристику українським народним пісням та майстерності виконання пісень відомими виконавцями, давати характеристику прикладам українських народних пісень у виконанні відомих співаків.

Виховувати інтерес до слухання української народної пісні та виховання ціннісного ставлення до українського народнопісенного фольклору.

 Тип уроку: комбінований, урок заглиблення в тему.

Обладнання: музичний інструмент, програвач, мультимедійна дошка, ілюстрації до музичного твору та пісні  або  мультимедійна презентація, портрети виконавців українських народних пісень Н. Матвієнко, тріо  Мареничів.

 Основні поняття для засвоєння: поняття «пісня», основні різновиди жанру пісні, палітра української народної пісні, різновиди українських народних пісень за змістом, будовою, виконанням, характером.

Твори, що вивчаються на уроці:

  • Українська народна пісня «Ой під вишнею» в обробці тріо Мареничів.
  • Українська народна пісня «Летіла зозуля» у виконанні Н. Матвієнко.
  • Українська народна пісня «Од Києва до Лубен».
Завантажити: Пісенний жанр. Народна пісня (6 клас. Музичне мистецтво) (Розмір: 30.9 KB, Завантажень: 312)
Back to top button