Конспекти уроків інформатики 7 класУсі уроки інформатикиФайли

Підсумковий урок з розділу «Табличний процесор». Практична робота 9. Створення діаграм. Аналіз даних, поданих на діаграмі (7 клас. Інформатика)

Тема. Підсумковий урок з розділу «Табличний процесор». Практична робота 9. Створення діаграм. Аналіз даних, поданих на діаграмі.

Мета:

навчальна: перевірити рівень теоретичних знань про табличний процесор та сформованість практичних навичок роботи у середовищі табличного процесора MS Excel;

розвивальна: розвивати аналітичне мислення, пам’ять та увагу; показати практичне застосування електронних таблиць до розв’язування математичних та економічних задач;

виховна: сприяти вихованню самостійності учнів під час роботи з комп’ютером; формувати навички зібраності, уважності, охайності при роботі з електронними таблицями.

Тип уроку: контроль та коригування знань, умінь та навичок.

Обладнання та наочність: ПК, із встановленими ОС і Microsoft Office Excel, підключення до мережі Інтернет,  програма Test-W, дидактичні матеріали (тест).

Завантажити: Підсумковий урок з розділу «Табличний процесор». Практична робота 9. Створення діаграм. Аналіз даних, поданих на діаграмі (7 клас. Інформатика) (Розмір: 152.8 KB, Завантажень: 676)
Back to top button