Конспекти уроків української мови 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Перевірка навичок читання, звукового та складового аналізу слів. Робота з дитячою книжкою. Н. Забіла «Хатинка на ялинці» (1 клас. Навчання грамоти)

Тема. Перевірка навичок читання, звукового та складового аналізу слів. Робота з дитячою книжкою. Н. Забіла «Хатинка на ялинці»

Мета: удосконалювати вміння робити звуковий та складовий аналіз слів; збагачувати словниковий запас учнів; виробляти в дітей навички читання зв’язного тексту; формува­ти навички свідомого й виразного читання; розвивати літературно-творчі здібності, бажання і вміння спілкуватися з книгою, зв`язне мовлення, інтерес до самостійного читання; виховувати любов до читання книжок, гуманні почуття, естетичні смаки, любов та дбайливе ставлення до природи, тварин.

Обладнання: Н. Забіла «Хатинка на ялинці» (дитяча книжка з комплекту «Читаю сам»), ілюстрації із зображенням тварин: білка, ятель, короїд.

Завантажити: Перевірка навичок читання, звукового та складового аналізу слів. Робота з дитячою книжкою. Н. Забіла «Хатинка на ялинці» (1 клас. Навчання грамоти) (Розмір: 13.1 KB, Завантажень: 423)
Back to top button