ГоловнеПерерва

Переможцям конкурсу з української мови імені Петра Яцика призначено стипендії Президента

Переможцям XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика призначено стипендії Президента України. Відповідний наказ оприлюднено на сайті МОН.

Упродовж 2020-2021 навчального року стипендії отримуватимуть переможці, які є:

  • учнями закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти – 1420 гривень на місяць;
  • студентами закладів фахової передвищої освіти – 1770 гривень на місяць;
  • студентами закладів вищої освіти – 2600 гривень на місяць.

Конкурс проходив у чотири етапи: шкільний, районний, обласний, підсумковий. У підсумковому етапі цьогорічного конкурсу, що відбувся 29 лютого 2020 року, взяло участь близько 1000 учнів та студентів.

У серпні 2020 року тривала перевірка конкурсних робіт. Журі на чолі із директором Інституту української мови Національної академії наук України Павлом Гриценком визначило переможців, які посіли І-ІІІ місця.

Серед стипендіатів Президента 14 осіб – учні, ліцеїсти, студентки та курсантка Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Діти представляють майже всі області країни.

30 вересня 2020 року в Національному заповіднику «Софія Київська» відбудеться церемонія закриття XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Читайте також: Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році

Back to top button