Конспекти уроків зарубіжної літератури 10 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

(ПЧ) Бесіда з позакласного читання за твором Гі де Мопассана «Пампушка» (10 клас. Зарубіжна література)

Тема. (ПЧ) Бесіда з позакласного читання за твором Гі де Мопассана «Пампушка»

Мета: викликати в учнів інтерес до художньої літератури, бажання розширювати свій кругозір; виробляти літературні, естетичні смаки; розвивати навички самостійної роботи з книгою, уміння аналізувати твір, оцінювати його з точки зору художності; виховувати любов до книги.

Оснащення: читацькі щоденники, портрет письменника, видання його творів, ілюстрації до них, кінофільм.

Тип уроку: бесіда з позакласного читання.

Конспекти уроків зарубіжної літератури на сайті “Шкільне життя”

ХІД УРОКУ

  1. Організаційний момент
  2. Мотивація навчальної діяльності

За підрахунками вчених, людина за життя може прочитати в середньому небагато книжок — приблизно три тисячі (можливо, й більше, якщо це є її спеціальністю). Літературних творів існує у тисячі разів більше. Отже, потрібно обирати для читання найцікавіші, найкорисніші книги. Є навіть так звані «золоті списки» кращих творів світової літератури, і французький письменник ІІ половини  ХІХ століття Гі де Мопассан, безперечно, посідає в ньому своє місце.

«Я ввійшов у літературу, як метеор»,— жартівливо говорив Мопассан. Дійсно, він став знаменитістю на другий день після опублікування «Пампушки». Але диво залишається дивом лише доти, доки є невідомим його механізм: миттєвій славі Мопассана передувало довге й наполегливе навчання літературного мистецтва. Про це — на нашому уроці.

Завантажити: (ПЧ) Бесіда з позакласного читання за твором Гі де Мопассана «Пампушка» (10 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 14.1 KB, Завантажень: 169)
Back to top button