ГоловнеПерерва

Освітній комітет ВР пропонує відмовитися від вручення золотих медалей у школах

Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій рекомендував скасувати виготовлення та вручення в школах золотих і срібних медалей державного зразка.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила народна депутатка й секретарка відповідного комітету ВР Наталія Піпа.

Пряма мова:

Комітет Освіти рекомендував відмінити вручення у школах і виготовлення золотих і срібних медалей державного зразка!

За останні роки ми мали збільшення кількостей медалей, але водночас освітні розриви і зниження рівня знань випускників шкіл за час ковіду і великої війни…

Цей анахронізм ще існує лиш у пострадянських країнах…

UPD: таким чином кошти держбюджету будуть зекономлені. Школи можуть відзначати тих, хто найкраще вчиться власними відзнаками.

Back to top button