день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Освічені люди прихильніші до незалежності України – соціологи

Освічені люди прихильніші до незалежності України – соціологи

Освічені люди прихильніші до незалежності України – соціологи

Українські соціологи відзначають зв’язок між рівнем освіти респондентів і рівнем підтримки ними незалежності України. Про це свідчать результати опитування, яке провели Український інститут соціальних досліджень імені Яременка спільно з Центром «Соціальний моніторинг».

Серед тих, хто має не тільки вищу освіту, а й вчений ступінь, показник підтримки незалежності становить 86%, повідомила в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня. Україна» голова правління Українського інституту соціальних досліджень Ольга Балакірєва.

Таку ж тенденцію соціологи зауважують і щодо матеріального становища опитаних: чим кращі у людей статки, тим більшою мірою вони підтримують незалежність.

«Характерно, що опитування проводилося серед громадян у віці з 18 років, і для частини молодих людей альтернативи незалежності немає, оскільки вони народилися вже в незалежній країні, тому для них це питання звучить як не до кінця зрозуміле», – зазначила Балакірєва.

У цілому за незалежність України зараз проголосував би 61% громадян. Не підтримує незалежність 21% опитаних. Ще близько 18% не визначилися з відповіддю.

Ще у 2011 році, коли відзначали 20-річчя незалежності, тих, хто проголосував би за незалежність, було менше половини 47 %.

Всього соціологи опитали 2008 респондентів в усіх областях України, Києві та Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Джерело: Радіо Свобода