ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Останній день подання документів для реєстрації на ЗНО -2013 – 5 березня

Останній день подання документів для реєстрації на ЗНО -2013 – 5 березня
Останній день подання документів для реєстрації на ЗНО -2013 – 5 березня
У нинішньому році взяти участь у незалежному тестуванні вирішили більш ніж чверть мільйона осіб. Про це повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.

За її словами, на сьогодні УЦОЯО зареєстрував уже понад 260 тис. осіб, які побажали взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. При цьому Зайцева зазначила, що прогноз центру щодо кількості охочих зареєструватися не змінився: очікують, що в тестуванні візьмуть участь понад 311 тис. осіб.

Найбільшу кількість зареєстрованих було зафіксовано в Донецькій (понад 19,5 тис.), Дніпропетровській (понад 19 тис.) та Львівській областях (близько 16 тис.). Найменше – на Закарпатті, в Чернівецькій області та Севастополі.

Що стосується найбільш затребуваних предметів, то найпопулярнішим традиційно залишається обов’язковий для здачі тест з української мови та літератури, далі слідують математика й історія України.

Варто відзначити, що чимала частина тих, хто зареєструвався (17,9%), – це випускники шкіл минулих років.

Крім того, директор Центру нагадала, що останній день подання документів для реєстрації на ЗНО – 5 березня. До 19 березня ті, хто зареєструвався, можуть дещо змінити свої заявки – зокрема щодо предметів, із яких вони планують пройти тести.

Back to top button