Конспекти уроків зарубіжної літератури 9 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Особливості романтизму як художнього напряму, його естетичні принципи (9 клас. Зарубіжна література)

Тема: Особливості романтизму як художнього напряму, його естетичні принципи. Специфіка романтичного світосприйняття. Багатство і розмаїття літератури романтизму, її художні відкриття і найвидатніші представники

Мета: ознайомити з поняттям «романтизм»; навчити визначати характерні риси романтизму; активізувати читацький інтерес учнів; розвивати навички конспектування; дати поняття про романтичну лірику.

Обладнання: портрети відомих митців-романтиків, висловлювання романтиків.

Тип уроку: засвоєння нових знань і формування на їх основі вмінь та навичок.

Хід уроку

І. Оголошення результатів тематичної контрольної роботи № 3.  Аналіз типових помилок

ІІ. Мотивація навчальної діяльності та актуалізація опорних знань

На попередніх уроках ми знайомилися з досить значною епохою в культурі та науці — епохою Просвітництва. Як і все в житті, згадана епоха добігла кінця. Суспільство розвивається, змінюється, а тому змінюються погляди, традиції, філософія життя. Ми сьогодні розпочнемо розмову про нову епоху. Перед тим, як ознайомитись з традиціями, які прийшли на зміну Просвітництву, ми послухаємо повідомлення ваших товаришів про ситуацію в Європі наприкінці ХVІІІ — початку ХІХ століття.

Завантажити: Особливості романтизму як художнього напряму, його естетичні принципи (9 клас. Зарубіжна література) (Розмір: 52.6 KB, Завантажень: 1073)
Back to top button