Конспекти уроків біології 9 класУсі уроки біологіїФайли

Основні функції білків. Ферменти, їхня роль в клітині. Лабораторне дослідження: властивостей ферментів. Іструктаж з БЖД (9 клас. Біологія)

Тема. Основні функції білків. Ферменти, їхня роль в клітині.  Лабораторне дослідження: властивостей ферментів. Інструктаж з БЖД.

Мета: ознайомити з функціями білків, проаналізувати їх особливості будови та хімічні властивості, що дозволяють їм виконувати власні функції; звернути особливу увагу на значення всіх білків для життєдіяльності організмів;  пояснити причини їх багатофункціональності, довести, що білки є основою життя;  поглибити знання про ферменти, вивчити їх особливості та механізм дії; розвинути  вміння робити висновки з власних спостережень.

 Державні вимоги щодо рівня загальноосвітньої підготовки учнів

Учень/учениця:

  характеризує:

– будову, властивості та функції білків;

пояснює:

– роль білків у життєдіяльності організмів;

висловлює судження про:

– щодо необхідності різних продуктів харчування у раціоні людини.

Обладнання і матеріали: пробірки, невеликі кубики сирої і вареної картоплі, гідроген пероксид з холодильника, гідроген пероксид, що має кімнатну температуру, підручники і зошити.

Базові поняття і терміни: білки, амінокислоти, каталізатори, ферменти, транспортна функція, захисна функція, структурна функція, каталітична, запасаюча.

Тип уроку: комбінований.

Завантажити: Основні функції білків. Ферменти, їхня роль в клітині. Лабораторне дослідження: властивостей ферментів. Іструктаж з БЖД (9 клас. Біологія) (Розмір: 43.8 KB, Завантажень: 277)
  
Back to top button