Здоров'я

Науковці пояснили причину різкого занепаду сил на роботі

Науковці пояснили причину різкого занепаду сил на роботі
Науковці пояснили причину різкого занепаду сил на роботі
Американські вчені виявили, що високий рівень вуглекислого газу в офісах і кабінетах можуть впливати на концентрацію і здатність приймати рішення.

Таким чином, немає нічого дивного в тому, що багато працівників офісів після обіду буквально клюють носом і не працездатні.

Основне джерело діоксиду вуглецю в замкнутому просторі – це люди. У той час як у відкритому просторі концентрація цього газу становить 380 частин на мільйон, то в приміщеннях рівень концентрації може досягати декількох тисяч.

Високий рівень діоксиду вуглецю, як правило, пов’язаний з поганою вентиляцією та кондиціонуванням.

Зазначимо, дослідження було проведене вченими з Університету штату Нью-Йорк. Вони виявили, що концентрація вуглекислого газу в офісних будівлях, а особливо, в конференц-залах, де збираються великі скупчення людей, зашкалює.

Дослідники говорять, що навіть вони були здивовані результатами, які вперше виявили взаємозв’язок між високим рівнем вуглекислого газу і зниженням виконання робіт.

До цього була присутня впевненість у тому, що якщо газ безпечний для здоров’я, то він не робить ніякого прямого впливу на людину. Але нові результати перекреслюють всі раніше відомі, додають науковці.

Джерело: ТСН