день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Напередодні Дня святого Миколая на великі екрани країни виходить український анімаційний блокбастер «Бабай»

Цей фільм створений за підтримки Держкіно України, на державній студії анімаційних фільмів «Укранімафільм», що заснована у 1959 році.

Персонажі фільму – герої українського фольклору і народних казок. Жанр – комедія, пригоди. Фільм створений для сімейної аудиторії.

У роботі над мультфільмом брали участь найкращі українські митці: сценаристи, режисери, художники, аніматори.

Прем’єра фільму «Бабай» відбудеться 18 грудня, напередодні Дня святого Миколая. Термін прокату планується на весь час шкільних зимових канікул.

Сюжет «Бабая» побудований на пригодах чарівної дівчинки Світланки-Зорянки та її друзів, які попри усі страхи і негаразди зуміли побороти страшного Бабая – і довели, що мрії збуваються.

Фільм озвучували відомі українські актори і ведучі: Ірма Вітовська, Остап Ступка, Мирослав Кувалдін, Володимир Мойсеєнко та Володимир Данилець.

  
Цей фільм створений за підтримки Держкіно України, на державній студії анімаційних фільмів «Укранімафільм», що заснована у 1959 році. Персонажі фільму – герої українського фольклору і народних казок. Жанр - комедія, пригоди. Фільм створений для сімейної аудиторії. У роботі над мультфільмом брали участь найкращі українські митці: сценаристи, режисери, художники, аніматори. Прем’єра фільму «Бабай» відбудеться 18 грудня, напередодні Дня святого Миколая. Термін прокату планується на весь час шкільних зимових канікул. Сюжет «Бабая» побудований на пригодах чарівної дівчинки Світланки-Зорянки та її друзів, які попри усі страхи і негаразди зуміли побороти страшного Бабая - і довели, що мрії збуваються. Фільм озвучували відомі українські актори…

Оцінити

0